Výpredaj

€164.00

€167.35

12,7 mm premennej QR Bar číslo šarže dátum číslo logo dátum skončenia platnosti štítok mobilné prenosné ručné jet ručné termálne atramentovú tlačiareň

Pridať recenziu

12,7 mm premennej QR Bar číslo šarže dátum číslo logo dátum skončenia platnosti štítok mobilné prenosné ručné jet ručné termálne atramentovú tlačiareň

Kontaktujte nás zadarmo, ak majú problémy platiť : Mobile&Whatsapp: +86 13307190554

Note1: ceny zahŕňajú celý súbor,detaily a balík obrázok a dopĺňa takto:

1X tlačiareň

1X nabíjačku(100-240V)

1X USB

1X dotykové pero

1X gumový krúžok

1X Polohové plechu

1X kovu, pevného package box

1X rýchlo suché rozpúšťadlo kazeta black(HP originálny atrament)

1XEnglish Manuálne a 0peration videá v USB

Poznámka: nastavenie ponúkame JS12 rýchlo suché zásobník s originál HP solventný atrament, nie lacné typ 2588/2588+/iný typ

Pripojenie metóda: upraviť správu o tlačiareň, ktorá je priamo alebo upraviť logo a fotografie na počítači, potom vstup USB, nemôžete pripojiť počítač priamo.

Ako si kúpiť ďalšie zásobné?----kliknite na obrázok, ktorý chcete kúpiť.

Ak si kúpiť ďalšie kazety po kúpe tlačiarne, poslať spolu, nie účtovať dodatočné prepravné náklady.

HP originál rýchlo vyschnúť atrament, exw cena iba: čierna $55, červená/zelená/modrá $60, biela/žltá $100 (konkurenčné)

Poznámka 2: Exw cena $195, podpora 4 jazyky patria angličtina, Kórea, arabský jazyk ,sme doručenia tohto typu, prosím, skontrolujte podrobnosti: (tento typ tiež mohli tlače v iných jazykoch, ale nemôžete upravovať na tlačiareň priamo,tak prosím kúpiť vo vašom jazyku)

5 jazykov $195 tlačiareň nie podpora premennej údaje funkciu, ale môže sa upravovať obsah na tlačiareň, ktorá je priamo alebo BMP USB

Ak potrebujete premennej údaje funkciu, potom budete potrebovať zakúpiť 15 jazykoch, tlačiareň, zvoľte si, prosím, francúzsky s atramentom zaplatiť $225.

Premenná, funkcia date: napríklad, ak potrebujete tlačiť 10000 ks produktov za hodinu a každý výrobky musia mať rôzne čiarového kódu a QR code informácie, potom je potrebné upraviť 10000pcs TXT súbory a pomocou premennej dátum funkciu.

Pripojenie metóda: upraviť správu o tlačiareň, ktorá je priamo alebo upraviť logo a fotografie na počítači, potom vstup USB, nemôžete pripojiť počítač priamo.

Ako upraviť čiarových kódov :

Ako upraviť QR kód:

ako vstupný BMP picture k tlačiarni pomocou USB:

Ako nainštalovať kazety a použiť aj:

Ako nastaviť obrazovka:

Poznámka 3: exw cena $225 zahŕňať 15 jazykov : španielsky,portugalský,francúzsky,taliansky,turecký,ruskej,Vietnamskej,Holandsko,nemecký,Japonský,kórejský, arabčina,Zjednodušená a Tradičná Čínština,angličtine.

sme doručenia tohto typu, čiernu kazetu, prosím, skontrolujte podrobnosti:

Podpora text, dátum, obrázkov, čiarových kódov ,Variabilný čiarový kód, pult, stôl,Ikony, odsek

Poznámka: podpora txt premennej dátové súbory, vstupný do tlačiarne a tlačiť.

15 jazyky tlačiarne majú Premenná, funkcia date: napríklad, ak potrebujete tlačiť 10000 ks produktov za hodinu a každý výrobky musia mať rôzne čiarového kódu a QR code informácie, potom je potrebné upraviť 10000pcs TXT súbory a pomocou premennej dátum funkciu.

Pripojenie metóda: upraviť správu o tlačiareň, ktorá je priamo alebo upraviť logo a fotografie na počítači, potom vstup USB, nemôžete pripojiť počítač priamo. Prispôsobenie obrazovky: Ako nainštalovať kazety a zakryte vekom: Ako vstupný BMP usb: Porovnanie: vzhľad je rovnaký, jazykový systém je iný, 15 jazykov $225 tlačiareň môže vytlačiť premennej obrázok a obrázok, $195 tlačiareň nedokáže vytlačiť premennej picure a obrazu. ostatné tlačiarenské funkcia je rovnaká. Poznámka 4: Výhody a vlastnosti stroja: 1,kompatibilné a generické, naše tlačiarne a atramentové kazety bez čipu na kontrolu , znamená, že by ste mohli kúpiť atramentové kazety a súčasti miestnej úrovni. 2, 15 jazykov, vyberte si, čo chcete, ak neuvádzajte svoje jazyky, tiež by mohli tlačiť to, čo chcete. 3, max tlač výška 1-12.7 mm, šírka je neobmedzený; tlač 1-8 linky, tiež podporujú neobmedzený linky, obráťte sa na nás ako na použitie. 4, obsah zahŕňajú: mohli vytlačiť QR kód, čiarový kód, číslo šarže, variabilný dátum, variabilné číslo, logo, dátum uplynutia platnosti, štítok, Grafika, dovezené z USB, atď., nič. 5,Materiál: papier, látky, vlákninu, PVC, kovu, dreva, potrubie, sklo. kameň, plast. film a iné vodné materiálov, takmer všetky materiály. 6, DPI, 600DPI s vysokým rozlíšením kapacitné dotykový displej 7,vstup, vnútorných integrovaných inteligentných vstupných metód, úprava 8,CPU, 4-core CPU, silný výkon, systém beží viac hladko 9,batérie. úplné nabitie batérie môže trvať viac ako 10 hodín 10,jeden zásobník môže vytlačiť 800000 znaky 9,Dvojitú funkciu, ručné použitie alebo on-line tlač automaticky použiť spolu s dopravníkom.

Štítky: tepelná tlačiareň štítkov, mi xiomi, telo pultu, česť, Blok, mijia xiao, 70 tlačiareň, Craft Papier, mi xiao, tepelná tlačiareň
Oblasť tlače 1-8 linky alebo neobmedzený
Mobilné Tlačiarne Prenosná Tlačiareň
Obojstranná Tlač Áno
Rýchlosť Tlače 80meter/minútu
Certifikácia ŽIADNE
atramentové kazety tlač 800000 znak
Rozlíšenie Tlače 600dpi
Názov Značky LDYE
Pôvod CN(Pôvodu)
12,7 mm prenosné tlačiarne QR kód tlačiarne
drevo tlačiareň kovové tlačiareň
ručné atramentové tlačiarne variabilný počet tlačiareň
Max Veľkosť Papiera A4
Čistá Hmotnosť 1.18 KG
Batérie 10 hodín nepretržitej tlače
Displej 4.3 palcový dotykový displej
plastové fľaše tlačiareň papierovej krabici tlačiareň
Podporuje Sieťové Tlačové Káblové
Číslo Modelu 12.7-01
Typ Rozhrania USB
Napätie 220-240V(±10%)
doprava objemová hmotnosť 4.5 kg
Tlač Výška 1-12.7 mm
Podávanie Papiera Režim Automatické a manuálne
Skladovanie 1000 správy
Druh atramentové tlačiarne
Tlačiarne Čiarových Kódov dátum uplynutia tlačiareň
ocele tlačiareň handričkou tlačiareň
Tlačiareň Štítkov ručné jet tlačiarne

Napísať recenziu

Súvisiace produkty