Výpredaj

€9.01

Praktické Odborné Bb Klarinet Náustok Ligatúru Klip Upevnenia Woodwind Hudobné Nástroje, Časti, Súčasti Príslušenstva

Pridať recenziu

Väčšina hudobný nástroj, milenci, qinye a zahraničného obchodu obchodníkov:

Každý je dobrý!Hviezda oblaku Ann nástroj nakupovať, pretože k 31. decembru 2006 formálne zriadené na podnikanie, v súčasnosti je v lone priateľ jeden deň nástroj manufacturing co., LTD., meihua nástroj príslušenstvo, nástroj príslušenstvo, prsia priateľ deň nástroje podnikov a sos PiFaZhan, prsia priateľa, ktorý je tiež oprávnený niekoľko affiliate, na maloobchod a veľkoobchod model, dvakrát v hudobného nástroja priemysel má dobrú povesť.

Sklad bol oficiálne zriadený v roku 2008, s využiteľnou plochou cca 350 metrov štvorcových.Hlavné produkty patria rôzne medené rúrky, woodpipes a ich časti, hudobné nástroje, spotrebný materiál, atď. V roku 2017 budeme zvyšovať r&d a výroba hudobných nástrojov nástroje údržby.Hlavne na hudobný nástroj, milenci, učiteľov, franšízový hráčov, cezhraničných e-commerce, štúdií, atď., ale aj na vykonanie dennej údržby a opráv, vysoká, stredná a low-end Hudobné Nástroje, a záväzok na priame továreň na údržbu (nie osobné štúdio, zmluvne).

Štítky: box hudba drevené, Flauta, orthodont, klarinet pad, otázka praxe motýľ nôž, xiro časti, koktail oblek, väzby hudobné nástroje, bobo vr, dlho klarinet prípade
Číslo Modelu 12345
Názov Značky dingling

Napísať recenziu

Súvisiace produkty