Výpredaj

€39.39

CHUANGYISU PSU ATX Napájací Conver Kábel CYSCC-Z820,24 Pin-18 Pin A 8 Pin kódu 8+8+6 Pin Konektora káblov,pre Z820 doska

Pridať recenziu

Pretože z Orientu a západu v rôznych časoch, môžeme odpovedať si na niekoľko hodín neskôr, po správe, sme si odpovieme vám do 24 hodín s naše najlepšie služby na vyriešenie vášho problému, ďakujeme za pochopenie, ďakujeme vám za vašu trpezlivosť Téma: CHUANGYISU PSU ATX Napájací Conver Kábel CYSCC-Z820,24 Pin-18 Pin A 8 Pin kódu 8+8+6 Pin Konektora káblov,pre Z820 doske -

Výrobky špecifikácie:

1. Katalógové Číslo: CYSCC-Z820 -

2. Názov značky: CHUANGYISU PSU Conver Kábel pre Z820 motherbaord -

3..Stav : 100% testované pred dodaním.

4.Záruka: 90 dní

5. Zásielky: Fedex, DHL UPS alebo EMS

Foto 1

Foto 2

Foto 3

4

5

6

6

Otestujeme ho na počítač a všetky časti , tak ple istý, že je to len možné nie je dobré pracovať pre vaše rady , sme neprijali Negatívnu spätnú väzbu , takže akúkoľvek otázku, prosím, kontaktujte ma na prvýkrát . POŠTOVNÉ A ODOVZDANIE:

•Potrebujeme 1-3 dni na proces položky a pripraviť sa na lodi

•Expedičný poplatok už zahrnutý miestny odovzdanie a balné náklady.

•Vezmite prosím na vedomie: nemôžeme prevziať žiadnu zodpovednosť za akékoľvek vlastné oneskorenie alebo dane. Poplatky dovozného cla/dane nie sú zahrnuté v položke cenu alebo prepravné poplatky, tieto sú kupujúceho zodpovednosti.

•Informujte sa u svojho miestneho vlastný office zistiť, čo tieto dodatočné náklady by pred platby. A tieto poplatky sú spravidla zbierané prostredníctvom kuriérskej spoločnosti, keď si vyzdvihnúť tovar.

•Sme zvyčajne loď na dodaciu adresu, aby ste sa zaregistrovali na www.cyklosportdlabik.sk, ak chcete zmeniť svoj doručovaciu adresu, prosím e-mail nás v čase. Nie sme zodpovední za zlý, alebo nedoručila adresu Vrátiť A Kontaktujte Nás:

1. Budeme radi prijímajú priznania, ak akékoľvek chybné,poškodené alebo skreslené položky do 14 dní. (po dátum prijatia)

2. Výmena alebo vrátenie bude usporiadané pre všetky chybné výrobky vrátené, kupujúci zaplatiť vrátiť náklady na prepravné.

3.Všetky chybné výrobky musia kontaktovať nás skôr, než sa vráti.

4.ak máte akékoľvek otázky,dajte mi, Prosím E-mail, alebo on-line kontakt, ja by som bol šťastný aby vám pomohol!

SLUŽBY ZÁKAZNÍKOM:

•Milí kupujúci, úprimne podnikať s vami. Ak ste sa uspokojiť s našich služieb a produktov, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu. Vaše uznanie je v našej moci vpred, najmä pre začiatočníkov, ako sme my.

•Ale ak nemáte uspokojiť s položku, alebo máte akékoľvek obavy o naše transakcie, prosím najskôr kontaktujte nás, my vám odpoveď môžete do 24 hodín, a to v našich silách, aby vám pomohol vyriešiť akékoľvek problémy.

Milí vzácni kupujúceho, ďakujeme, že ste na prezeranie našej stránky.

My vám poskytne najlepšie služby a kvalitné výrobky.

Každý mobo sa bude testovať pred ich loď, sme sa uistili, že pracuje v objednávok, a každý kus starostlivo zabalené.

Prosím vás radi podnikať s nami.

Štítky: plátno obuv, 24 8 pin, z840, pin atx, hp z800, pico atx, 8 pinový atx konektor, 8 pin napájanie, rozhovor kože, 500 watt zdroj
Druh Napájací Kábel
Package Áno
Číslo Modelu CYSCC-Z820
Názov Značky CHUANGYISU

Napísať recenziu

Súvisiace produkty