Výpredaj

€124.44

Španielsko a Rusko Doprava Dmx Oheň Stroj Sprej Plameň Projektor Fáze Jet Plameň Stroj Propán plameňomet S Bezpečný Kanál

Pridať recenziu

MOKA SFX Vysoká kvalita zapaľovania dj oheň stroj fáze plameň stroj dmx Ovládanie lcd Sprej fáze účinkom požiaru stroj v roku 2019. Porovnanie s predchádzajúcim plameň projektor, aktualizovali sme to z výrobku vzhľad, bezpečnostné nastavenie a súčasti. MOKA SFX plameň projektor je ideálny pre rôzne televízne vystúpenia,veľké alebo stredne veľké vonkajšie/vnútorné disco show, koncert a party.

MOKA SFX plameň projektor je široko akceptované zákazníkom malé a nádherné telo ,ale šokujúce fáze účinok. Tento oheň iba projektor váha 4.1 kg, môže ušetriť nemalé náklady na dopravu pre vás. Navyše, táto mini plameň projektor môžete ľahko skryté na javisku, zvýšiť reálne šokujúce plameň účinok. MOKA SFX plameň projektor je navrhnutý s LCD displej , môžete sa cítiť veľmi ľahko ovládateľný to. okrem toho navrhujeme tento plameň projektor oboch 3 pin a 5 pin ,nie len môžete pripojiť váš normálny DMX regulátor, môžete tiež pripojiť váš profesionálny audio zariadenia, nie je ľahké spadnúť, zlepšiť prenos signálu, spokojní rôznych dopyt.

MOKA SFX plameň projektor aktualizované na vysoké napätie zapaľovanie , zapaľovanie úspešnosť až 98% , zlepšovanie efektivity práce a tiež sa vyhnite práce chyby spôsobené plameň projektor chyby ,takže svoj plameň projektor stabilnejšie v práci. S vysokým napätím zapaľovanie, MOKA SFX plameň projektor strieľať asi 3,5 m . pre lepšie oheň účinok,radšej použite začína kvapaliny alebo časti cleaner.

Sme pridať, snímač komponentu vo vnútri MOKA SFX plameň projektor , moc sa byť rez automaticky a plameň projektor, prestaňte okamžite, keď to padá nadol. teraz nemusíte obávať, že niekto narazí plameň projektor náhodou, čo spôsobuje obrovské bezpečnostné nehody. Ako sme riešili problém zabezpečenia môže trpieť na javisku. Zároveň sme pridať bezpečnosť kanál do plameňa projektor . Kanál 1 kanál istoty, keď oheň projektor je v bezpečnostnom režime, plameň projektor nebude jet fire, ak sa dotknete DMX regulátor omylom. čo môže vyhnúť sa nehodám na veľkom rozsahu,vytvorenie bezpečného a ohromujúci fáze.

Špecifikácie: Ovládanie režimu: DMX512,Manuálna Kanál spôsobom kanál 1:Bezpečný kanál(MOKA SFX Oheň bude počítač v núdzovom kanál iba vtedy, keď chcete nastaviť kanál 1 hodnota na 100-150 ) kanál 2: sprej Oheň Sprej flam e výška: 3,5 M (10 ft) Napätie: 110 v, 220 v ~ 250 v, 50/60 hz Výkon: 80W veľkosť Balenia: 25*25*34 CM Brutto hmotnosť: 5 kg Farba: Červená oheň(závisí od ohňa olej farba) Výrobok záručná doba : 1 rok Certifikát: CE,RoHS,FCC Certifikát

Teplé Tip: oheň stroj môže pracovať s ohňom olej. Avšak oheň olej je definovaný ako horľavé a výbušné položka,tak sme zakázané ho poslať, mohli by ste dostať oheň olej vo svojej vlastnej krajine.

Štítky: dmx oheň stroj, dúchadlo snehu, airwolf uhlíka, príkaz krídlo, ovládanie dmx, KRÁĽ HOLUBOV, dj led, rozbočovač koaxiálneho, plameň zbraň, DMX
Číslo Modelu Plameň Genius
Štýl DMX Fáze Svetlo
Displej LCD Displej
Oheň Jet vzdialenosť 2-4M
bezpečný kanál súčasťou Bezpečný kanál
miesto pôvodu Guangdong, Čína (Pevninská Časť))
Certifikácia CE/RoHS
Názov Značky MOKA SFX
Miesto pre Divadlo/Party/Disco/Night Club
Sprej Čas 15 sekúnd
Výhodou Okamžité zastavenie zariadenia
Položka Druh Etapa Svetelný Efekt
Príležitosti Profesionálne Stage & DJ
Moc 100W
Ventil vysoko kvalitný ventil
Pôvod CN(Pôvodu)
Napätie AC110V-240V
DMX Kanálov 2 miestnosti s trezorom kanál
Názov produktu Etapa Jednu Hlavu Oheň Stroj
spôsob ovládania DMX 512 riadenie/Ovládanie Manuálne Ovládanie

Napísať recenziu

Súvisiace produkty