Výpredaj

€16.13

MD800 vojenské detektor kovov bezpečnosť letísk detektor kovov prenosný ručný detektor kovov

Pridať recenziu

MD800 vysoká citlivosť bezpečnosti ručné výbušné detektor kovov

MD800 prenosný ručný detektor kovov bezpečnosť letísk detektor kovov

Popis Produktu

Po prvé, táto bezpečnostná detektor kovov je jednoduché použitie, ako je 3 polohový prepínač power, zvuk a vibrácie. Okrem toho tento prenosný detektor kovov vlastní kožené Ľahký ergonomický dizajn s dočasne nízka citlivosť tlačidlo a funkcia detekciu všetkých druhov železných a neželezných kovov tak, že zisťovanie schopnosť je naozaj silný. Tak tam sú tiež môžete vybrať z zvukový alarm alebo tiché vibrácie alarm v závislosti od reálnych situáciách. Teda citlivosť nastavenie tohto zabezpečenia detektor kovov je na optimálnu úroveň-bez ladenia potrebné. Používať len 9 voltovú batériu, ako je napájanie tento ručné detektor kovov potom to môže fungovať, a keď sa prenosný detektor kovov je nízka spotreba, prenosný detektor kovov vám upozornenie, aby vás informovali, že.

MD800 Vysoká citlivosť ručné kovové nástroje detekcie sú vyrobené z vysoko kvalitných komponentov, vysoká detekcia presnosť, jednoduchá obsluha, vzhľad svetlo ying, ostrý zvuk a vysoká, s power-on a detekcia výstražné svetlá a automatické konverzie funkcie, vhodný najmä pre detekciu citlivé požiadavky na veľmi vysokej verejné alebo použitie v továrni, na letisko, verejnej bezpečnosti, Zabezpečenia kontroly hranice, súd, väzenie, športové priestory, dohovoru a výstavné priestory, zábavných podnikov, stanice, terminály a iné odvetvia; z drahých kovov, výroba a spracovanie podnikov, ako napríklad: šperky, elektronika, hardware, automobily a iné podniky, aby sa zabránilo krádeži skontrolujte.

Funkcie

Jednoduché použitie,3 polohový prepínač power, zvuku a vibrácií

Citlivosť nastavenie na optimálnu úroveň-bez ladenia potrebné

Používa 9 voltovú batériu

Indikátor slabej batérie

Vyrába sa v šedej,

Plameň odolnosť

Quick-zmena priestoru pre batérie

špecifikácia Ukazovateľov Pevné žltá LED: AL – cieľ zistené Blikajúca zelená LED: Pw – zapnutie napájania Bliká červená LED: BT – indikátor slabej batérie Poplachový signál Zvukový režim: Bzučiak s červeným LED Vibrácií režim: Vibrátor s červeným LED Ovládanie 3 way switch Dopredu, poloha: S – zvuk na stredovej polohy: O – vypnite Späť poloha: V – vibrácie na Batérie Jednu 9 v alkalické alebo ni-cd Batérie životnosť:30 až 40 hodín (ni-cd),28 hodín (alkalické)

Balenie A Doprava

RUČNÝ DETEKTOR KOVOV

Jednotka Rozmeru

Hmotnosť:6.88 uncí (195 g)

Dĺžka:14.76" (375mm)

Šírka:3.03" (77mm)

Hrúbka:1.02" (26mm)

25PCS jeden kartón

Obal veľkosť: 41*23*45 cm/ctn

Brutto Hmotnosť: 7.5 kg/ctn dodanie detail: vzorka 1-3days:voľne 5-7days po zaplatení Akceptovať rôzne spôsoby dopravy. ako vyjadriť, mori, letecky a špecifikované aj prepravné spoločnosti.

Štítky: spyro, hisoka hunter, letisko plagát, letisko apple, letisko lego, 5687, primark, letisko hračka, letisko model, auto letisko
Farba produktu čierna
Batérie Jeden 9V batéria (nie je súčasťou)
Balenie Pravidelné balík s kartóne
DIY Dodávky ELEKTRICKÉ
Číslo Modelu MD800 ručný detektor kovov
Názov Značky ZLATO HUNTER
miesto pôvodu Čína (Pevninská Časť))
Použitie telo scanner
Min 1PCS
Typ Napájania Napájané Batériou
S LCD Displej Alebo Nie No
Poplachový režim Akustický vibrovanie alebo tichý

Napísať recenziu

Súvisiace produkty