Výpredaj

€14.30

€23.83

Balkón Privacy Screen Kryt Odolný Voči Poveternostným Vplyvom Palube Privacy Screen Kryt Na Dvore Podlažie, Terasa, Záhrada, Veranda Plot

Pridať recenziu

Odrážky:

1、Vysokou hustotou Ôk: balkón privacy screen kryt je vyrobený z vysoko-kvalitných high-density 100% UV-stabilizovaný polyetylén, ktorý je ľahký, trvanlivý, priedušný oka, a anti-aging.

2、UV Ochrana: balkón privacy screen kryt nemá vplyv na fotosyntézu, a to je viac vhodný pre blokovanie slnečného svetla.

3、, Aby Ste Cool: Ak chcete vytvoriť pohodlné šrafovanej plochy, na tento balkón privacy screen kryt vytvorí oveľa chladnejšie oblasti pre vás, vaša rodina, domáce zvieratá alebo záhradu.

4、Široké Uplatnenie: S balkónom súkromie displej krytu, môžete vytvoriť pohodlné zatienené oblasti, kde ich budete potrebovať, ako sú terasy, verandy, balkóny, doghouses, bazénov a ihrísk, ako súkromia a vietor prekážky.

5、Viaceré Účely: balkón privacy screen kryt je vhodný pre vonkajšie slnečník ako skleníky, rastliny, kvety, ovocie kryt, slnečník, vlhkosti-dôkaz anti-freeze, chladenie. A to môže byť ideálny rastlinného krytu, letné slnečník.

Špecifikácie(o):

Názov: Balkón Privacy Screen Kryt

Používa: odtieň netto

Séria: jednovrstvový net

Veľkosť: 0.9x5m/0.35x1.97in, clona: 1mm/0.04 v, priemer drôtu - 0,3 mm/0.01 v

Farba: šedohnedá

Odtieň sadzby: 85%-95%, vetranie hodnotiť: 10-15%

Balenie Zoznam:

1*Farebné Karty

1 Lano

1 Balkón Privacy Screen Kryt\taška

Štítky: verandu obrazovke, balkón obrazovke, paluba obrazovke, targus privacy screen, odtieň terasa, balkón slnko, kovové verandu kryt, 3d rose obrus, záhrada obrazovke, vonkajšia terasa
Funkcia 3 Vietor Slnečník Net
Číslo Modelu Balkón Privacy Screen Kryt
Funkcia 1 0.9x5M
Funkcia Balkón, Záhradný Plot Kryt
Názov Značky AIHOME
Plachty Materiál Iné
Pôvod CN(Pôvodu)
Funkcia 2 Záhradný Plot Kryt
Prevádzková Metóda manuál

Napísať recenziu

Súvisiace produkty