Výpredaj

€4.80

€6.00

Duté Sklenené Análne Dildo Plug Sex Produkt, Konečníka, Prostaty, Masér Tunel Tréner Hladké Zátka Stimulovať Hrubého Čreva Unisex Zadok Plug

Pridať recenziu

Informácie o výrobku

.Materiál: sklo .Veľkosť: 3 možnosť veľkosti ako je uvedené nižšie picture show .Funkcia:Hladké,Vode odolná ,Mohol tepla a chladu vo vode.

Odporúčanie

Drhnutie "hračka" na 75% lekárske alkoholu alebo sterilizovať pred použitím dezinfekčného prostriedku. Potiahnuté správne množstvo maziva na produkt.

Umývanie a Ukladanie spôsobom

.Umývanie spôsobom:Prosím nepoužívajte kefu alebo kyseliny cleaner.Stačí použiť svoju ruku umyť vo vode.Utrite suchou bavlnenou látkou alebo dobré tkaniva. .Obchod spôsobom:môžete použiť 75% lekárske alkoholu alebo sterilizovať dezinfekčný prostriedok.Suché v prirodzene .Dať v bezprašnom taška,Udržať ho na chladnom a suchom mieste.

Zásielky

Budeme posielať objednávky do 5 pracovných dní.Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím,sviatkov, a tak ďalej.Ak objednávku dosen nedostali v vyhlásiť času,Prosím, kontaktujte nás .

Balenie

.S cieľom chrániť vaše súkromie, meno na obale, možno je "Život Tovaru"; "Hračky" ; "Dar"a tak ďalej.Ak chcete iné meno, prosím, kontaktujte nás, my vám správne pre vás na váš balík. .Bude produkt zabalený v krabici/ air bag/žltá bublina plastové obálky na ochranu produktu počas prepravy.

Štítky: dildo, testis prostaty masér, ge plug, sklo sexuálnu hračku, , sex hračky, análny, massag prostaty, vibrat, análny plug, veľký tunel análny
Názov Značky Dollmen
Položka type4 obrovský zadok plug
Materiál transparentné sklo
Položka Type5 Dospelých dodávky
Nemravný Obrázok No
So Sexuálnym Podtextom No
Položka Druh Análny Sex Hračky
položka type2 sondy pre sex
položka type1 konečníka prútik hračky pre dospelých
Číslo Modelu análny erotické hračky
položka type3 análny stimulátor dildo
Veľkosť Ako je uvedené

Napísať recenziu

Súvisiace produkty