Výpredaj

€17.25

€24.64

S500 pre Junsun Android media player s DVR reklamy Mini auto kamera Full HD 1080P alebo 720P LDWS

Pridať recenziu

Oznámenie

1. Tento fotoaparát je vhodný len pre Junsun je V1 Android autorádia. Ak trváte na nákup a nemôžu pracovať (ako budete môcť rozpoznať SD kartu, čiernu obrazovku, ADAS nefunguje a nedá zapnúť), kontakt Junsun na vrátenie peňazí hneď, ako je to možné, neotvárajte spory alebo dať zlé recenzie. Zmieru. 2. Kvalita videá nahraté týmto DVR v noci nie je dobré. 3. DVR ukazuje zle rýchlosti a polohe. 4. Tento DVR nemôže byť pripojený k telefónu. Inovatívny dizajn Mini veľkosť umožňuje zariadenie sa dobre skryté witeness na cestu vpred Funkcia ADAS Keď zariadenie zistí, že vozidlo vpredu na blízko, alarm Bude Znieť pripomenúť motoristi venovať pozornosť cestnej premávky alebo vozidla podmienky abnormálne. LDWS funkcia V bezvedomí ovládača zariadenia sa odchyľuje od pôvodného lane, keď lane ukončiť alarm sa aktivuje automaticky. Základné slučky nahrávanie funkcia Nové nahrávky sa automaticky prepísať staršie nahrávky, keď pamäťová karta je plná, ale blokované videá budú v bezpečí pred prepísaním.

> ADAS Plus je riadenie bezpečnejšie Rozšírené jazdy zabezpečovacích systémov (LDWS / FCWS), sú užitočné, poplašné systémy, aby ste jazdili bezpečnejšie. > Opustenie jazdného pruhu výstražné systém (LDWS) Vodičské ospalý alebo rozptyľovať výrazne zvyšuje možnosť vzniku nehody na ceste. LDWS upozorní vodiča s anglický hlas, keď vozidlo prejde pruhu pri vyššej rýchlosti na 50 km/h. > Predné kolízie varovania (FCWS) Nehody sa dá vyhnúť tým, že udržať v bezpečnej vzdialenosti sledovania. Bezpečnosť cestnej premávky výstražný systém vypočíta v reálnom čase vzdialenosť medzi vozidlom a vozidlom so sídlom v prednej počas jazdy nad 30 km/h na diaľniciach, alebo pod 30 km/h v rušné mesto A vydáva ranom úroveň 3 úroveň anglicky hovoriacich výstraha pre vodiča v závislosti na nebezpečenstvo kolízie.

Pripojenie k USB použiť môžete sledovať videá na rádio, pripojenie USB. Jednoduché pripojenie a ľahké vidieť

Produkt real shot

FAQ

1. Ako nainštalovať DVR aplikácie? Máme preinštalovať aplikáciu na dvr, stačí pripojiť do vášho autorádia, zadajte správca súborov, vyhľadajte súbor "uCardvr.apk" inštalácia a dokončiť to; 2. Ako urobiť ADAS práce? 1) zadajte nastavenia DVR aplikácie, zistí, reklamy, zapnite všetky funkcie, možno budete musieť aktualizovať softvér, je to jednoduché, stačí pripojiť na wifi, kliknite na tlačidlo Aktualizovať. 2) prejdite na záznam rozhrania, konfigurovaní auto hlavu pod červená línia a kliknite na ADAS tlačidlo, aby Znova je bar, adas bude pracovať; 3. Môže dvr byť pripojený k telefónu, alebo to mať wifi/bluetooth funkcia? Nie, to nie je kompatibilný so všetkými z nich; 4. Ako môžem vidieť video zaznamenané na DVR? DVD je len pozerať real-time video, ak si chcete pozrieť video, zúčastniť sa na sd karte a pomocou čítačky kariet pripojte ho k počítaču. Je to zariadenie, návod na obsluhu, kliknite na odkaz nižšie:

Https://www.dropbox.com/sh/ 24kitzqi829a49z/AADNp8hZk7dmlVeriYH4Sz4-a?dl = 0

Štítky: 32gb micro sd, bullet cam, rám s500, teclados usb mini, junsun sedadla, cubrebotas ciclismo, android auta, cyklistický tandem, android autorádia, iaotugo usb auto
Pixelov 800Mega
Zadná Kamera ŽIADNE
Rozhranie Micro SD/TF
Názov Značky junsun
Rozlíšenie Kamery 1280x720
Montáž Režim Skryté Typ
Dotykový Displej No
Počet Šošovky 1
Pamäťová Karta Nie Je Potrebná Reding Rýchlosť Trieda 10
Výdrž Batérie Pripojte používať nabíjačku do auta
Video Kód H. 264
Chipset Výrobca T5
Položka Druh Automobilové DVR
LDWS funkcia Odchod Varovanie pred vozidla
Spôsob inštalácie Junsun Android autorádia USB pripojenie
Špeciálne Funkcie Cyklické Nahrávanie
Max Externej Pamäte 64 G
Pôvodný Balík Áno
Certifikácia KC
Jazyk OSD Ruský
Displej IPS
Pôvod CN(Pôvodu)
Video Formát MOV
Clona Otváracie F2.0 nočné videnie a jasnejší obraz
Batérie ŽIADNE
Snímací Senzor 1/3 Ov7950
Snímok Za Sekundu 25
Uhol Pohľadu 105°-140°
GPS logger ŽIADNE
Funkcia ADAS Predné auto upozornenie funkcia ADAS
Displej pomer ŽIADNE
Veľkosť Displeja ŽIADNE

Napísať recenziu

Súvisiace produkty