Výpredaj

€12.91

€15.18

Re:Život v inom svete od nuly Emilia 751 PVC Akcie Obrázok Zberateľskú Model Hračka Bábika 10 cm

Pridať recenziu

Re:Život v inom svete od nuly Emilia 751 PVC Akcie Obrázok Zberateľskú Model Hračka Bábika 10 cm POPIS

Názov: Akcia Obrázok

Komoditné materiál: PVC

Stav: 100% NOVÉ

Veľkosť: cca 10 cm

o nás :

Sme dlhodobým zameraním na hračky,detský&baby produkty spoločnosti, máme bohaté skúsenosti, vieme poskytnúť prispôsobené produkty pre jednotlivca alebo tímu.Máme stabilné zásob, vynikajúce produkty, služby najvyššej kvality, rýchle dodanie, milovala mnoho zákazníkov.Naše výrobky môžu byť odoslané do akejkoľvek krajiny na svete, usilujeme sa byť vašim dlhodobým obchodným partnerom, spokojnosť zákazníka je náš konečný cieľ, budeme vždy problém.

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Nie sme uarantee dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

Vrátime vám ak vrátite tovar s v 7days od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Záruka A Údržba:

Kupujúci môže požiadať o náhradný do 7 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

Spätná väzba:

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Prosím, daj mi šancu na sever vás!

Štítky: anime re nula emilia, obrázok rem, rem q obrázok, cosplay emilia, akcia obrázok miláčik v franxx, anime felix, emilia, rezero, sharpi, rem
anime obrázok anime obrázok
Upozornenie nie pre deti do 3 rokov
Materiál PVC
Diaľkové Ovládanie No
brinquedos brinquedos
Ukončenie Stupeň Hotové Výrobky
Rozsahu 1/12
stav V Sklade
Číslo Modelu akcia obrázok
Vekové Rozpätie Grownups
Veľkosť 10cm
Bábky Typ Model
Pohlavie Unisex
juguetes juguetes
Tým, Animácie Zdroj JAPONSKO
Verzia Druh Prvé Vydanie
Vojak Príslušenstvo Vojak Hotový Výrobok
Názov Značky ANNA RUSSE
Tému Film a TV
Položka Druh Model
Komoditné Atribút Hotové Výrobky
Mfg Poradové Číslo Model
Rozmery 10 cm

Napísať recenziu

Súvisiace produkty